جوک کده شروع به فعالیت کرد

ESC را برای بستن فشار دهید

گالری عکس

چرا برخی گلزار را دوست ندارند؟

حواشی محمدرضا گلزار و روبرتو کارلوس دیدار محمدرضا گلزار و روبرتو کارلوس حواشی بسیار زیادی بپا کرده اسـت. این چهره های مشهور در بیرون از کشور مشغول خوشگذرانی بودند و پست هایی را در پیج های اینستاگرامی شان منتشر کرده اند. رسانه های داخلی، کانال های یوتیوبی و کاربران شبکه های اجتماعی و حتی برخی روان‌شناس ها، بطور عمده بـه محمدرضا گلزار تاخته اند و حتی او را مورد تمسخر قرار داده اند. در ادامه بیشتر صحبت می‌کنیم.
حاشیه های دیدار گلزار با روبرتو کارلوس محمدرضا گلزار هم یکی ازآن پدیده‌های عجیب تمام این سال‌های افت و نزول فرهنگ و هنر دراین مملکت اسـت، او روزهای زیادی بـه واسطه چهره‌ی زیبا در صدر سینماها بودو همین حالا هم اگر کرونا اجازه بدهد و سینماها برقرار باشد، بفروش اسـت. او جزو بازیگران پرحاشیه کشورمان می‌باشد و هواداران و مخالفان بسیار زیادی دارد کـه منتظر هستند تا یک گاف از آقای گلزار بگیرند تا او را مورد هدف قرار دهند.

روبرتو کارلوس، اسطوره و بازیکن سابق تیم ملی برزیل و رئال مادرید کـه در حال حاضر بعنوان سفیر بین المللی باشگاه رئال مادرید هم فعالیت می‌ کند، بتازگی بـه محمدرضا گلزار،..

داستان وحواشی 1400 اسامی بازیگران وعکس سریال پریا

عکس و اسامی بازیگران سریال پریا دراین پست عکس و اسامی بازیگران سریال پریا را مرور میکنیم. سریال پریا ساخته حسین سهیلی زاده اسـت و برای نخستین بار درسال 1395 از شبکه سوم سیما بـه پخش رسیده اسـت. بازیگران محبوبی از جمله: لادن مستوفی، امیرحسین آرمان و عمار تفتی دراین سریال ایفای نقش داشته اند. در ادامه و بـه بهانه پخش مجدد این سریال از شبکه آی فیلم عکس بازیگران این سریال پر بیننده را می‌بینیم.
داستان سریال پریا قصه از زمان حال و از جایی آغاز می شود کـه «پریا» پس از چند سال دوری از ایران بـه کشور بازمی‌گردد. در شرایطی کـه پریا همان‌ گونه از ازدواج قدیمی ‌اش سرخورده اسـت، وارد رابطه ‌ای عاطفی با کیوان، پسرخاله ‌اش می ‌شود. زوج تازه بـه امید آغاز زندگی تازه، مشکلات را یک بـه یک از سر راه برمی ‌دارند اما برخی اتفاق ‌ها مانند مبتلا شدن کیوان بـه ایدز، مشکل حضانت پریا و… زندگی این زوج را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

مجموعه «پریا» جسورانه‌ تر از سریال ‌هایی کـه پیش از این دربارهٔ ایدز ساخته شده، دشواری ‌ها و گرفتاری ‌های این بیماران و البته اطرافیان شان رابه نمایش می ‌گذارد. این سریال ابعاد تازه و ..