سایت تفریحی جوک کده | جوک روز

فال - سایت تفریحی جوک کده | جوک روز

دوستیابی

فال روز 18بهمن 97 ۱۸ بهمن ۱۳۹۷

فال روز 18بهمن 97

فال روز 18بهمن 97

فال روز 18بهمن 97

***********

❅✾❅ 🌷 فروردین  ❅✾❅

امروز یکی از اهدافی که برایتان از اهمیت زیادی برخوردار است بالاخره به مرحله ای خواهد رسید که مدت ها در انتظار آن بوده اید. به دنبال این موفقیت تمام اطرافیان و آشنایان شما احترام بیشتری برای شما قائل خواهند شد و اعتبارتان به میزان قابل توجهی افزایش خواهد یافت. امروز روابط اجتماعی شما از هر دسته و هر نوعی که باشند با صمیمیت، صداقت و صراحت همراه خواهند بود و از همراهی و مکالمه با دیگران لذت زیادی خواهید برد. روابط عاطفی شما به ویژه در شرایط بسیار خوبی به سر می برند و اگر از قبل مشکلی بین شما و شخصی که دوست دارید وجود داشته باشد امروز فرصت بسیار خوبی برای حل آن خواهد بود.

in jokkade.ir

❅✾❅ 🌻 اردیبهشت  ❅✾❅

امروز شما روی یادگیری تمرکز کرده اید.
امکان فراگیری چیزی که مدت ها ذهنتان را به خود مشغول کرده بوده بالاخره برای شما فراهم شده است.
شاید پول انجام این کار به دستتان رسیده باشد
یا مدرسی که مدت ها در انتظارش بوده اید برای برگزاری یک سمینار به شهر شما آمده است،
در هر صورت این فرصت برایتان با ارزش است و نمی خواهید آن را به سادگی از دست بدهید.
اگر هم قصد ادامه تحصیل داشته اید امروز فرصت خوبی برای فراهم کردن شرایط لازم برای این کار می تواند باشد.

همین امروز دست به کار شوید تا آنچه در ذهنتان است را به دست بیاورید.
امروز صبح که از خواب بیدار می شوید داشته هایتان را به خودتان یادآوری کرده و خدا را شکر کنید.

in jokkade.ir

❅✾❅ 💐خرداد ☀️ ❅✾❅

اگر یک سرمایه گذاری کرده اید و حالا در انتظار دریافت سود آن هستید خودتان را برای دریافت سودی بسیار بیشتر از آنچه انتظارش را داشته اید آماده کنید. اگر بخواهید معامله ای کنید یا یک دعوای حقوقی در ارتباط با مسائل مادی داشته باشید نیز همه چیز به نفع شما تمام خواهد شد. شاید حتی در یک مسابقه یا قرعه کشی برنده ی مبلغ قابل توجهی بشوید. امروز وقتی پای مسائل مادی به میان بیاید هیچ چیز برای شما غیر ممکن نخواهد بود. شما طی چند هفته ی گذشته انرژی منفی زیادی را از ذهن و زندگی خود پاک کرده اید و با این کار باعث شده اید که امروز بخت و اقبال به شما روی بیاورد. امشب خودتان را برای دیدن رویاهایی شیرین آماده کنید.

in jokkade.ir

❅✾❅ 🌹 تیر ⛅️ ❅✾❅

امروز قرار بوده است مهمان هایی به خانه تان بیایند تا در مورد موضوع مهمی با هم صحبت کنید و یا در راستای رسیدن به هدف خاصی ایده هایتان را با هم به اشتراک بگذارید، در هر صورت برنامه ها در آخرین لحظه تغییر خواهند کرد و این موضوع باعث استرس و نگرانی شما خواهد شد. خونسردی خودتان را حفظ کنید و خیالتان راحت باشد که همه چیز در نهایت به خوبی پیش خواهد رفت. از جذابیت و رمانتیک بودنتان که بگذریم برخورد شما امروز نسبت به همیشه خیلی اجتماعی تر و صمیمانه تر شده است و اگر هنوز مجرد باشید این ویژگی ها می توانند فرصت های خوبی را برای پیدا کردن شریک راهتان در اختیار شما قرار دهند.

in jokkade.ir

❅✾❅  مرداد  ❅✾❅

امروز یک تماس یا پیام غیر منتظره شرایط کاری شما را به کل تغییر خواهد داد و باعث می شود در مسیری کاملا متفاوت قرار بگیرید. این موضوع ممکن است باعث شود تمرکز شما به هم بریزد و دچار نگرانی و استرس شوید، اما باور کنید این تغییرات حتی اگر در نگاه اول دشوار باشند، کاملا مثبت و در جهت پیشرفت شما هستند. روابط شما و همکارانتان با به وجود آمدن این شرایط جدید بهتر از قبل خواهند شد و احترامی که به شما گذاشته می شود نیز بیشتر خواهد شد. تا پایان روز احساس شما نسبت به این شرایط جدید و مسیر تازه ای که زندگیتان گرفته تغییر خواهد کرد و هیچ اثری از حالی که در ابتدای روز داشته اید باقی نخواهد ماند.

❅✾❅ 🌼 شهریور ☀️ ❅✾❅

امروز روابطتان با دیگران آنقدر خوب دارند پیش می روند که احساس می کنید هرگز بقیه شما را اینقدر دوست نداشته اند. یکی از دوستان جدیدتان و یا دوستی قدیمی که برای مدتی از او بیخبر بوده اید به یکباره نقش مهمی در زندگی شما پیدا خواهد کرد. امروز شما احساس می کنید که خلاقیتتان بیش از هر زمان دیگری شده است و خوشبختانه شانس موفقیتتان در عملی کردن ایده هایی که به ذهنتان می رسند نیز بیشتر شده است. خودتان را برای یک روز پرمشغله اما رضایت بخش آماده کنید و اگر فکر می کنید ایده ای دارید که ارزش عملی کردن را دارد، تردیدی به دل راه ندهید و حتما شانس خود را امتحان کنید.

in jokkade.ir

❅✾❅ 🌷 مهر ❅✾❅

امروز موقعیت غیر منتظره ای برای شما فراهم خواهد شد که نظم زندگیتان را به طور موقت به هم خواهد زد، اما از همان ابتدا متوجه خواهید شد که شانس به شما روی آورده است و نباید اجازه بدهید که این موقعیت به سادگی از دستتان برود. این موقعیت ممکن است در ارتباط با مسائل مالی، جابجایی و رفتن به یک خانه ی رویایی و یا روابط عاطفی شما باشد، به هر حال از اینکه چنین فرصتی برایتان فراهم شده است خوشحال خواهید شد.

in jokkade.ir

❅✾❅ 🌻 آبان  ❅✾❅

امروز تماس ها، پیام ها و مکالماتی که دارید شما را در فضایی کاملا جدید و تا حدود زیادی غیرمنتظره قرار خواهند داد. اگر قصد این را داشته اید که دست به قلم شوید و شعر، داستان، مقاله و یا نامه ای را به رشته ی تحریر در بیاورید امروز بهترین فرصت برای انجام این کار خواهد بود. تمام شواهد حاکی از آن هستند که بخت و اقبال دارد به شما روی می آورد، اما اگر حواستان را خوب جمع نکنید بی آنکه خودتان متوجه آن شوید از کنارتان رد می شود و می رود.

in jokkade.ir

❅✾❅ 💐 آذر ☀️ ❅✾❅

خوش شانسی این روزهای شما همچنان ادامه دارد و احساس می کنید که زندگیتان بالاخره در همان مسیری قرار گرفته است که خودتان دلتان می خواهد. با این وجود امروز باید خودتان را برای موانع و ناراحتی های کوچک عجیبی که برایتان به وجود می آیند آماده کنید. شما در تمام طول روز وسایلتان را حتی اگر همین چند دقیقه قبل در دستتان بوده باشند گم می کنید، چیزهای شکستنی که بعضی هایشان خیلی هم برایتان عزیز هستند از دستتان به زمین می افتند، اسامی و آدرس ها را فراموش می کنید و هر چیز عجیب و غریبی ممکن است برایتان اتفاق بیفتد. خونسردی خودتان را حفظ کرده و به خودتان یادآوری کنید که هیچ یک از این چیزها ارزش غصه خوردن را ندارند.

in jokkade.ir

❅✾❅ 🌹 دی ⛅️ ❅✾❅

اگر چیزی دارد آزارتان می دهد بهتر است در مورد آن با مادرتان و یا یک نفر دیگر که از خودتان بزرگتر است و به اندازه ی کافی با او احساس راحتی می کنید، حرف بزنید. ما همیشه و در هر مرحله ای از زندگیمان هم که قرار داشته باشیم به یک حامی و هدایت کننده نیاز داریم که به ما این احساس را بدهد که یک نفر هست که حواسش به ماست و در صورت نیاز در کنارمان خواهد بود و خوب چه کسی بهتر از مادر خودمان؟! البته این را هم فراموش نکنید که سپاس گزاری خود را نسبت به این شخص نشان دهید. امروز کمی بیشتر جلوی آینه وقت گذرانده و به ظاهر خودتان برسید، این کار هم حالتان را بهتر کرده و هم در روابط اجتماعیتان تأثیرگذار خواهد بود.

in jokkade.ir

❅✾❅ بهمن ❅✾❅

امروز مواظب باشید در دام دلسوزی بیجا برای خودتان گرفتار نشوید. وقتی کارها باب میلتان پیش نمی روند و اتفاقات بد پشت سر هم آزارتان می دهند احتمال این که خودتان را در نقش قربانی ببینید و دلتان برای خودتان بسوزد خیلی زیاد می شود. با این حال باید در نظر داشته باشید که هر چند ما نمی توانیم هر آنچه در اطرافمان اتفاق می افتد را تحت کنترل داشته باشیم، اما همیشه انتخاب این که در برابر هر موقعیتی چه واکنشی از خود نشان بدهیم تنها به خودمان بستگی دارد. به جای دلسوزی های بیجا تصمیم بگیرید در برابر مشکلات و موانع ایستاده و به جای یک قربانی مورد ظلم واقع شده نقش یک قهرمان را بازی کنید.

in jokkade.ir

❅✾❅  اسفند ❅✾❅

امروز حتما به هر ترتیبی که شده است زمانی را برای خودتان کنار بگذارید و به نیازهای روحی و عاطفی خود رسیدگی کنید. به اندازه ی کافی برای تنهایی و خلوت خود وقت گذاشته و بقیه زمانتان را در کنار شخصی که دوست دارید بگذرانید. اگر احساس می کنید که او نسبت به نیازهای شما بی تفاوت است به جای این که چهره در هم بکشید بهتر است در مورد این موضوع با او صحبت کنید. مطمئن باشید خود او هم از شنیده هایش تعجب خواهد کرد و باور نمی کند که ناخواسته شما را تا این حد از خود ناراحت کرده باشد. پیش از رفتن به رختخواب برای فردایتان یک برنامه ریزی دقیق داشته باشید چون روز پرکاری در پیش خواهید داشت.

****

دوستان عزیز قابل ذکر است که کلیه فال ها صرفاً جهت سرگرمی می باشد.

فال متولدین 14 بهمن ۱۴ بهمن ۱۳۹۷

فال متولدین 14 بهمن

فال متولدین 1 بهمن

فال متولدین 14 بهمن

**************

دوست عزیزی که 14 بهمن به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

in jokkade.ir

مانطور که امروز پر از انرژی هستید، تا آخر سال نیز چنین خواهید بود.
برخلاف سالهای قبل که از زندگی تان خیلی راضی نبودید، امسال تغییراتی را خواهید دید که نگاه تان را از رو به آن رو می کند.
شما برای رسیدن به اهداف تان سالها تلاش کردید و حال زمان آن است که نتیجه تلاش تان را ببینید.

in jokkade.ir

گر چه فرد مستقلی هستید اما برخی از تصمیم گیری ها نیاز به مشورت دارند،
بنابراین در گرفتن تصمیمات مهم زندگی تان خودسرانه عمل نکنید.

اگر مجرد هستید و به دنبال عشق زندگی تان هستید و به دنبال عشق زندگی تان می گردید،
کافی ست که به اطراف تان توجه بیشتری داشته باشید.
آنچه می خواهید در دو قدمی شما قرار دارد، کافی ست دست تان را دراز کنید.

فال متولدین 14 بهمن

شما فرد درونگرایی هستید اما اگر در بیان افکارتان راحت تر عمل کنید،
می بینید که چه فرصت های تازه ای به خصوص در زمینه کاری و عاطفی برایتان فراهم می شود.

in jokkade.ir

در اوایل سال جدید تغییراتی در زندگی تان بوجود می آید که انتظارش را ندارید.
سعی کنید منطق و احساسات تان را در تعادل نگه دارید تا بهترین تصمیم ها را بگیرید.

ماههای فروردین و خرداد از بهترین ماههای شما خواهند بود، از تک تک لحظات تان نهایت استفاده را بکنید.

 

*******

دوستان عزیز قابل ذکر است که کلیه فال ها صرفاً جهت سرگرمی می باشد.

فال روز یکشنبه 14بهمن 97

فال روز یکشنبه 14بهمن 97

فال روز یکشنبه 14بهمن 97

***********

❅✾❅ 🌷 فروردین  ❅✾❅

اگر چه از صبح کمی احساس دلشوره دارید اما تا عصر این پریشانی حال شما از بین می رود
و دوباره می توانید روی کارهایتان تمرکز کنید.

امروز روز خوبی برای انجام کارهای عقب مانده است.
اگر آنها را هر چه زودتر به پایان نرسانید، سختی کارتان بیشتر خواهد شد.
برای شروع یک رابطه عاشقانه بهتر است که اول به ذهن تان نظم دهید سپس وارد عمل شوید.

اگر خودتان ندانید که چه راهی را می خواهید ادامه دهید، وارد کردن شخص دیگری به زندگی تان اشتباه محض است.
برای رهایی از تردید از خانواده تان مشورت بگیرید.

in jokkade.ir

❅✾❅ 🌻 اردیبهشت  ❅✾❅

صبر و تحمل خوب است به شرط آن که دیگران قدرتان را بدانند. بنابراین اگر احساس می کنید که دارد از صبر شما سواستفاده می شود، بهتر است که به این روند پایان دهید. روز پر از هیجانی در پیش دارید. دوستی که در گذشته او را گم کرده بودید، دوباره به زندگی شما باز می گردد و خاطرات خوبی را برای شما زنده می کند که در تغییر حالتان موثر خواهد بود. برای پیش بردن اهداف زندگی خود بهتر است با افرادی که ایده هایی مشابه شما دارند، در تماس باشید. اگر به فکر شروع کاری هستید اما سرمایه اولیه را ندارید، انتخاب یک شریک مورد اعتماد می تواند بهترین گزینه باشد.

in jokkade.ir

❅✾❅ 💐خرداد ☀️ ❅✾❅

احساسات شما فوران کرده و دوست دارید از خوشحالی پرواز کنید. در چنین روزی بهتر است که در خانه نمانید و با دیگران بیشتر در ارتباط باشید. این راهی که شما می روید، نتیجه مثبتی برایتان خواهد داشت. به زودی فردی را ملاقات خواهید کرد و آنقدر به او احساس نزدیکی می کنید، گویی سالها است او را می شناسید. انتهای این راه می تواند روشن باشد، به آن خوش بین باشید. در محیط کار حواس تان را بیشتر جمع کنید زیرا تکرار یک اشتباه منجر به عادی شدن آن می شود. امروز هر چه دقت تان را بیشتر کنید، موفق تر خواهید بود.

in jokkade.ir

❅✾❅ 🌹 تیر ⛅️ ❅✾❅

اگر احساس می کنید در جایی قدرتان را نمی دانند، بهتر است که هر چه زودتر آنجا را ترک کنید در غیر این صورت غرورتان خدشه دار می شود. امروز از نظر ذهنی آنقدر قوی هستید که دوست دارید زمان خود را صرف تصمیم گیری های مهم کنید، بنابراین وقت را تلف نکنید و از همین حالا کارتان را آغاز کنید. امروز جذابیت شما بیش از همیشه است طوری که افراد دیگر را تحت تاثیر قرار می دهید. به جای گوشه نشینی، بهتر است بلند شوید و در جمع دیگران حضور بیابید. اگر حرفی در دل دارید که می خواهید به نزدیک ترین یا عزیزترین فرد زندگی تان بگویید، آن را بلند و رسا بیان کنید تا از هر گونه سوتفاهمی به دور باشد.

in jokkade.ir

❅✾❅  مرداد  ❅✾❅

امروز برای گرفتن تصمیمات مالی عجله نکنید. اگر بی فکر و عجولانه رفتار کنید در آینده پشیمان خواهید شد. در روابط عاطفی، به ندای قلب خود شک نکنید، او راه درست را به شما نشان خواهد داد. امروز بهترین زمان برای ایجاد تغییراتی مثبت در رابطه است بنابراین معطل نکنید. اگر صادق باشید، تجربه ای فوق العاده در انتظارتان خواهد بود. کلیدی که مدتی به دنبالش بوده اید و پیدایش نمی کردید ناگهان پیدا می شود. امروز ان را به هر دری بزنید، باز خواهد شد. خودتان را برای ایجاد تغییراتی بزرگ آماده کنید.

❅✾❅ 🌼 شهریور ☀️ ❅✾❅

این روزها در امور مالی سنجیده تر عمل کنید تا گرفتار بدهی نشوید. شما به تنهایی برای گرفتن تصمیمات مهم کافی هستید بنابراین معطل نکنید و راهی را عقل تان پیشنهاد می دهد، انتخاب کنید. اگر چه شما فرد اجتماعی هستید اما حواس تان باشد که هر کسی را به دایره دوستان تان راه ندهید. به زودی فردی از شما درخواستی می کند که از گفتن نه به او هراس دارید. اگر فکر می کنید که کمک شما به ضرر خودتان تمام خواهد شد، بهتر است که شجاعت داشته و حرف دلتان را به او بزنید. به زودی خبری به دست تان می رسد که دید شما را نسبت به مسئله ای مثبت تر و به تبع تصمیم گیری را برایتان راحت تر خواهد کرد.

in jokkade.ir

❅✾❅ 🌷 مهر ❅✾❅

اینک زمان آن فرا رسیده تا آنچه را که موقعیت شغلی تان را به تثبیت می رساند، به کار ببندید و قابلیت هایتان را به دیگران نشان دهید. اگر تلاش لازم را بکنید در مدتی کوتاه به آنچه بخواهید می رسید. اگر احساس می کنید که از خود واقعی تان دور شده اید نگران نشوید زیرا شما فرد قوی هستید و به زودی به زندگی طبیعی خود باز می گردید. حرفی در دلتان مانده که باید به شریک زندگی تان بزنید. اگر همین امروز آن را به زبان آورید، نه تنها باری از دوش تان برداشته می شود، بلکه صمیمیت بیشتری نیز میان تان برقرار خواهد شد.

in jokkade.ir

❅✾❅ 🌻 آبان  ❅✾❅

امروز عاقل باشید و تحت تاثیر رفتار دیگران قرار نگیرید. به هر کسی دست دوستی ندهید و اعتماد نکنید. اگر به دنبال مشورت با کسی هستید، از افراد خانواده تان کمک بگیرید. از این که از عادات روزانه خود دور شوید نهراسید، در حال حاضر خلاقیت مهمترین چیز در زندگی تان است بنابراین تغییراتی را که فکر می کنید لازم است، به خصوص در محیط کار ایجاد کنید. خوشی های زندگی شما بیش از آنچه فکر را می کنید است فقط کافی است کمی دقیق تر به اطراف تان نگاه کنید و صبور باشید. به زودی آتشی از عشق در جان تان شعله ور خواهد شد.

in jokkade.ir

❅✾❅ 💐 آذر ☀️ ❅✾❅

درگیر جزییات بیهوده بودن شما را از اصل باز می دارد. بنابراین بهتر است که در هر شرایطی کل را از یاد نبرید. منتظر بسته ای هستید که به زودی به دست تان می رسد. اگر مجرد هستید، به زودی می فهمید که به شخصی علاقه دارید و بدون هیچ دلیلی به او احساس نزدیکی می کنید. در این شرایط خیلی به خودتان سخت نگیرید، قلب تان را باز بگذارید تا راه درست را به شما نشان دهد. در جمعی شخصی در مورد شما اظهار نظر می کند که موجب ناراحتی شما می شود. سعی کنید که حرف او را نشنیده بگیرید و آرامشتان را حفظ کنید.

in jokkade.ir

❅✾❅ 🌹 دی ⛅️ ❅✾❅

منتظر شنیدن یک خبر هیجان انگیز باشید. این خبر می تواند راههای جدیدی را به شما نشان دهد فکر شما در حال حاضر پر از ایده های جدید است بنابراین بهترین زمان برای تصمیم گیری است. بد نیست به ندای قلب خود نیز گوش دهید. وقت آن است کمی اجتماعی تر شوید و با دوستان خود قرار بگذارید و کمی در کنار آنها بخندید و خوش بگذرانید. جذابیت شما در این روز موجب محبوبیت تان می شود پس از آن استفاده کنید. اگر حرفی نگفته در دل دارید، آن را صادقانه بیان کنید.

in jokkade.ir

❅✾❅ بهمن ❅✾❅

ایده ای در ذهن دارید اما از عملی کردن آن می ترسید. اگر ریسک پذیر باشید، این ایده در درآمد شما نیز تاثیر مثبتی خواهد داشت. انگیزه خود را در این راه از دست ندهید و اجازه ندهید دیگران مانع شما شوند. امروز هوا از ذره های عشق سرشار است بنابراین بهترین زمان است تا صادقانه و با قلبی باز احساسات خود را به زبان آورید. مطمئن باشید که نتیجه مثبتی برایتان خواهد داشت. به فردی حرفی را زده اید که نباید می زدید. این موضوع شما را ناراحت کرده است. اما نگران نباشید در اولین فرصت می توانید از دلش درآورید.

in jokkade.ir

❅✾❅  اسفند ❅✾❅

امروز آنقدر انرژی دارید که می توانید هر کاری را با موفقیت پشت سر بگذارید. ایده ای در سر دارید که دیگران آن را غیر ممکن می بینند، اما بدانید که مهم خودتان هستید. اگر انگیزه و تلاش لازم را داشته باشید حتما موفق خواهید شد. ایده هایتان را روی کاغذ بنویسید، به آنها نظم دهید سپس رو به جلو حرکت کنید. برای این که به زندگی تان هیجان دهید به دنبال تجربه های جدید باشید. بهتر است به مکان هایی که تا به حال نرفته اید، بروید و با افراد جدید در ارتباط باشید… هر چه بیشتر در زندگی تان تنوع ایجاد کنید فرصت های تازه ای به رویتان گشوده می شود.

****

دوستان عزیز قابل ذکر است که کلیه فال ها صرفاً جهت سرگرمی می باشد.

فال روز سه شنبه 9بهمن

فال روز سه شنبه 9بهمن

فال روز سه شنبه 9بهمن

***********

❅✾❅ 🌷 فروردین  ❅✾❅

سوء تفاهمی که بین شما و یکی از اعضای خانواده تان به وجود آمده است می تواند صبح امروزتان را خراب کند.
یکی از شما نسبت به همیشه کم حرف تر شده است
و همین باعث می شود که نتوانید به راحتی در مورد مشکلتان صحبت کرده و با بیان آن راه حلی برایش بیابید
و به همین دلیل هم مشکلتان خیلی جدی تر از آن چیزی که هست به نظر خواهد آمد.
هر دو طرف عصبی و تحت فشار و استرس هستید و همین کنار آمدن با هم را برایتان سخت می کند.

پیش از هر کاری سعی کنید به اعصاب خود مسلط شوید.
امروز ذهن شما روی یادگیری متمرکز شده است؛
چیزی که برای مدت ها دوست داشته اید یاد بگیرید بالاخره در دسترس شما قرار گرفته است.

in jokkade.ir

❅✾❅ 🌻 اردیبهشت  ❅✾❅

درست است که هنوز تا آخر هفته خیلی باقی مانده است،
اما امروز بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که به تنهایی به گردش و تفریح رفته
و یا در خانه بمانید و تلفن همراهتان را هم خاموش کنید!
دوستان و اطرافیان شما عصبی و تحت فشار و استرس فراوان هستند
و هر گونه مکالمه ی حضوری یا تلفنی با آنها ممکن است باعث بروز سوء تفاهم و شکسته شدن قلب یکی از طرفین شود.

اگر مجبور هستید که حتما با دیگران در ارتباط باشید
سعی کنید تا جای ممکن در مورد موضوعات جدی و تنش برانگیز صحبت نکنید
و حرف هایتان را به خلاصه ترین شکل ممکن بزنید.
اگر بتوانید این کار را انجام دهید امروز برخلاف انتظارتان یک روز فوق العاده خواهد بود.

in jokkade.ir

❅✾❅ 💐خرداد ☀️ ❅✾❅

شما این اواخر فشار و استرس زیادی را تحمل کرده اید و همین موضوع باعث شده است که امروز دلتان بخواهد به خرید بروید و چیزهایی را خریداری کنید که هر چند زیبا و دوست داشتنی به نظر می رسند، اما کارایی چندانی ندارند یا حداقل شما به آنها نیازی ندارید. از آنجایی که دلتان می خواهد تغییراتی در ظاهر خودتان و خانه تان به وجود بیاورید این کار اشکال زیادی ندارد، اما به این شرط که زیاده روی نکنید و چیزهایی که در حالت عادی علاقه ای به آنها ندارید را نخرید، چون این حال شما گذراست و مغازه ها هم این روزها به راحتی چیزی را پس نمی گیرند! راه های بهتری هم برای تخلیه ی فشار و استرسی که احساس می کنید وجود دارند.

in jokkade.ir

❅✾❅ 🌹 تیر ⛅️ ❅✾❅

امروز با پیدا شدن سر و کله ی یک گروه مهمان ناخوانده فشار و استرس زیادی را به شما وارد خواهد کرد. شما دوست داشتید که امروز را به استراحت کردن بگذرانید، یا شاید هم کارهای مهمی در داخل یا خارج از منزل داشته اید که باید به آنها رسیدگی می کرده اید، اما حالا با رسیدن این مهمان ها تمام نقشه هایتان نقش بر آب شده اند و باید در خانه بنشینید و سر مهمان هایتان را گرم کنید. اگر حال و حوصله ی پذیرایی از مهمان را ندارید به آنها اصرار نکنید که برای شام یا ناهار پیش شما بمانند! البته که باید از مهمان هایتان پذیرایی کنید و رفتار شایسته ای با آنها داشته باشید، اما مجبور هم نیستید کارهایی را انجام دهید که تمایلی به آنها ندارید.

in jokkade.ir

❅✾❅  مرداد  ❅✾❅

امروز حرف های ناخوشایند یکی از اطرافیانتان ممکن است باعث آزردگی خاطر و دل شکستگی شما شوند و بدتر از همه اعتماد به نفس شما را هم تحت تأثیر قرار دهند. شما اصلا انتظار شنیدن چنین حرف هایی را نداشته اید و به احتمال زیاد هم این شخص حرف هایش را با منظور خاصی نگفته است، اما به هر حال باید این نکته ی مهم را به یاد داشته باشید که این حرف ها بیش از آنکه در مورد شما باشند نشان دهنده ی شخصیت فردی هستند که آنها را به زبان آورده است و نباید خودتان را به خاطر آنها ناراحت کنید. سعی کنید بعدازظهرتان را در کنار آنهایی بگذرانید که دوستشان دارید و به شما احترام می گذارند.

❅✾❅ 🌼 شهریور ☀️ ❅✾❅

شما قصد رفتن به یک مهمانی، نمایشگاه و یا یک فعالیت اجتماعی دیگر را دارید، اما موانع کوچک و بزرگ زیادی از جمله ترافیک، فراموش کردن وسایل و یا گم کردن راه باعث خواهند شد عصبی و نگران شوید و رفتارهای غیر قابل پیش بینی از خودتان نشان دهید که با شخصیت واقعی شما مطابقت ندارند. به جای این رفتارها بهتر است خونسردی خودتان را حفظ کرده و با خودتان قرار بگذارید که به هیچ چیزی اجازه ندهید مانع وقت گذرانی شما با دوستانتان شود. خودتان را برای هر شرایطی آماده کرده و با انگیزه و انرژی تمام برای دیدار با دوستانتان و حتی پیدا کردن چند دوست جدید و با ارزش به بهترین شکل ممکن حاضر کنید.

in jokkade.ir

❅✾❅ 🌷 مهر ❅✾❅

امروز به صورت کاملا غیر منتظره مسئولیت رهبری یک گروه و یا صحبت کردن در برابر جمعی نسبتا بزرگ به عهده شما گذاشته خواهد شد. شاید در حالت عادی انجام این کار برای شما سخت نباشد، اما امروز دلتان می خواهد به حال خودتان گذاشته شوید و ترجیح می دهید به جای اینکه در مرکز توجه باشید در حاشیه قرار بگیرید. بخواهید یا نخواهید مجبور خواهید شد که این کار را انجام دهید، اما احساس خود را با افرادی که شما را در این موقعیت قرار داده اند در میان بگذارید. شما قصد دارید کارهای ناتمامی که عقب افتاده بودند را با عجله تمام به انجام برسانید، اما بی نظمی هایی که در محیط اطرافتان پیش می آیند اجازه نخواهند داد کارها به آن خوبی که انتظار دارید پیش بروند.

in jokkade.ir

❅✾❅ 🌻 آبان  ❅✾❅

امروز یک نفر با بی توجهی ها و فتار نادرست خود باعث خواهد شد که در یک کلاس درس، محیط کارتان و یا در یک جلسه ی جدی بحث متوقف شده و یا از مسیر اصلی خود خارج شود. این برای شما اصلا خوشایند نیست، اما شما از آن آدم هایی نیستید که در برابر چنین چیزی واکنش تندی از خودشان نشان می دهند. نگران نباشید و برای اینکه با این شخص وارد بحث شوید به خودتان فشار وارد نکنید. کمی صبر کنید تا اوضاع دوباره به روال عادی خود بازگردد و از حضور در این جمع لذت ببرید. امروز تمام روابط شما، از روابط کاری و دوستانه گرفته تا روابط خانوادگی و عاطفی، به خوبی پیش خواهند رفت و با صمیمیت، صداقت و گرمایی بیش از همیشه همراه خواهند بود و از بودن در کنار دیگران لذت خواهید برد.

in jokkade.ir

❅✾❅ 💐 آذر ☀️ ❅✾❅

امروز بین شما و یکی از دوستانتان مشکلی به وجود آمده است که شما را به این فکر می اندازد که چه اشتباهی انجام داده اید که کار به اینجا کشیده شده است. به احتمال زیاد شما هیچ اشتباهی نکرده اید و فقط در زمان اشتباه در مکانی اشتباه قرار گرفته اید! در چنین شرایطی بهترین کاری که از دستتان برمی آید این است که بدون سرزنش کردن خودتان و یا دوستتان از این موقعیت فاصله بگیرید و در صورت لزوم حتی برای چند روز این فاصله را حفظ کنید تا اوضاع دوباره به حالت عادی بازگردد. امروز یکی از اهداف مهمتان بالاخره به مرحله ای خواهد رسید که برای مدت ها در انتظار آن بوده اید. این موقعیت باعث خواهد شد که تمام اطرافیانتان احترام بیشتری برای شما قائل شوند.

in jokkade.ir

❅✾❅ 🌹 دی ⛅️ ❅✾❅

مسئولیت های زیادی که در محل کار و یا تحصیلتان به عهده ی شما گذاشته شده اند و انتظاراتی که خانواده و دوستانتان از شما دارند امروز به یکباره باعث شده اند بین شما و شخصی که دوست دارید اختلاف هایی به وجود بیایند. شاید حتی شرایطی به وجود بیاید که طرف مقابلتان از شما بخواهد بین او و دیگران یکی را انتخاب کنید. مواظب باشید به جای اینکه او را آرام کنید شما هم رفتارهای تند و عصبی از خودتان نشان ندهید و برداشت های اشتباه از حرف های او نداشته باشید. به خودتان یادآوری کنید که او چقدر دوستتان دارد و تنها چیزی که می خواهد کمی محبت و توجه است. در مورد وضعیتی که به وجود آمده است با او صحبت کرده و راهی برای به دست آوردن دلش پیدا کنید.

in jokkade.ir

❅✾❅ بهمن ❅✾❅

موانع غیر منتظره ای که سر راه تکمیل پروژه یا کاری که در دست انجام دارید پیش می آیند، امروز ممکن است بین شما و یکی از نزدیکانتان کدورت هایی را به وجود بیاورند. شاید حتی آنقدر عصبانی شوید که قهر کرده و محل را بدون خداحافظی ترک کنید. این نکته را به خودتان یادآوری کنید که هرکسی نگرانی ها و اولویت های خودش را دارد و رفتارها و واکنش هایش نیز تحت تأثیر این واقعیت قرار دارند. کارهایی که در انتظارتان هستند را به انجام برسانید و عصبانیت خود را با تمرکز روی کارهایتان از بین ببرید. شاید تا پایان روز و با فروکش کردن خشمتان به این نتیجه برسید که باید با این شخص صحبت کرده و یا حتی از او معذرت خواهید کنید.

in jokkade.ir

❅✾❅  اسفند ❅✾❅

امروز صبح که از خواب بیدار می شوید خواب های نگران کننده ای که در مورد یکی از عزیزانتان دیده اید شما را به شدت نگران و آشفته خواهند کرد. شاید بهتر باشد قبل از آنکه روزتان را با این ذهن آشفته شروع کنید کمی به واقعیت ها فکر کنید. خونسردی خود را حفظ کنید و کمی منطقی باشید تا ببینید که این خواب از ترس ها و نگرانی های خود شما ریشه می گیرد و هیچ پیام و یا هشداری برای شما به همراه ندارد. احتمالا با افراد جدیدی آشنا می شوید که نقاط مشترک زیادی با شما دارند و می توانند تأثیرات مثبتی روی زندگی شما داشته باشند. خوشبختانه اهداف مختلف شما دارند به خوبی پیش می روند و به زودی موفقیت های قابل توجهی به دست خواهید آورد.

****

دوستان عزیز قابل ذکر است که کلیه فال ها صرفاً جهت سرگرمی می باشد.

فال روز دوشنبه 8بهمن

فال متولدین 2 آذر

فال روز دوشنبه 8بهمن

***********

❅✾❅ 🌷 فروردین  ❅✾❅

امروز تماس هایی غیرمنتظره از جانب برخی از دوستان و یا همکارانتان خبرهای فوق العاده ای را برای شما به همراه خواهد داشت. بخت و اقبال بالاخره به شما روی آورده است و باتلاقی که برای مدتی نسبتا طولانی در آن گیر کرده بودید و هر چه بیشتر دست و پا می زدید بیشتر فرو می رفتید از بین رفته است. عشق، پول، موفقیت کاری و پیشرفت شخصی، همه به یکباره به سراغ شما آمده اند. شاید امروز برای شما تا حدودی گیج کننده باشد و ندانید چه چیزی باعث شده است همه چیز به یکباره به این سرعت تغییر کند. خونسردی خودتان را حفظ کنید، شما در مسیر درستی قرار گرفته اید و همه چیز به همین خوبی ادامه خواهد یافت.

in jokkade.ir

❅✾❅ 🌻 اردیبهشت  ❅✾❅

پروژه های کاری یا شخصی شما بالاخره دارند به سرانجام می رسند.
موفقیت در راه است و با خود افزایش درآمد و یا به دست آوردن تأیید و تحسین آنهایی که برایتان اهمیت دارند
و یا شاید هر دو را برای شما به همراه خواهد داشت.

این موضوع باعث افزایش یافتن اعتماد به نفس شما خواهد شد
و حال و هوایتان را به میزان قابل ملاحظه ای بهتر خواهد کرد.
به محض دیدن نتیجه ی زحمات قبلیتان شما با انگیزه ای بیشتر به دنبال تعیین اهداف جدید برای خود خواهید بود
و تلاش می کنید با قدرتی بیش از قبل جلو بروید.
سعی کنید تمرکز خود را حفظ کنید تا هیچ یک از جزئیات را از دست ندهید،
مطمئن باشید این کار به نفعتان خواهد بود.

in jokkade.ir

❅✾❅ 💐خرداد ☀️ ❅✾❅

اگر در حال حاضر در یک رابطه ی عاطفی جدی هستید به شما این مژده را می دهیم که امروز شور و شوقی چند برابر داشته باشید و احساس کنید بار دیگر عاشق طرف مقابلتان شده اید. اگر هم هنوز تنها هستید احتمال اینکه بالاخره سر و کله ی نیمه ی گمشده تان پیدا شود بسیار زیاد است. شاید این شخص را برای اولین بار در محیط کارتان یا در حین انجام فعالیت های اجتماعی یا حتی در محل تحصیل خود ببینید. در هر صورت این شخص اهل شهر یا حتی کشوری دوردست است و در زمینه ی بسیار جالبی مشغول به کار است. چند روز اول این آشنایی برای شما با غافلگیری های زیادی همراه خواهد بود، پس خودتان را آماده کنید.

in jokkade.ir

❅✾❅ 🌹 تیر ⛅️ ❅✾❅

شما به حس ششم خود ایمان دارید، اما امروز تغییراتی در راه هستند و تحولاتی در مغزتان به وجود خواهند آمد که باعث می شوند این قدرتتان بسیار فراتر از حد فعلی خود برود. شما به یکباره احساس می کنید که می توانید تصاویری را ببینید که دیگران قادر به دیدن آنها نیستند، ذهن دیگران را بخوانید و یا اتفاقاتی که قرار است بیفتند را در رویاهایتان ببینید. احساسات درونیتان می توانند راهنمای بسیار خوبی برای شما باشند، اما نباید دچار این توهم شوید که به عقل و منطق خود هیچ نیازی ندارید. حرف های یکی از دوستانتان باعث دلخوری یا عصبانیت شما شده است، اما بهتر است کمی به او فرصت بدهید تا صحبت هایش را توجیه کند.

in jokkade.ir

❅✾❅  مرداد  ❅✾❅

امروز هیچ یک از دعوت هایی که از شما می شوند را رد نکنید. شما در یک دیدار گروهی یا فعالیت اجتماعی شرکت می کنید که برخی آشنایانتان در آن حضور دارند که روابطتان با آنها در این روز به صورتی غیر منتظره و برای همیشه تغییر خواهد کرد. حداقل تغییری که اتفاق خواهد افتاد این است که این رابطه از حد یک آشنایی ساده فراتر رفته و به یک دوستی با ارزش تبدیل خواهد شد. همچنین این احتمال وجود دارد که با حضور در این جمع ها با افراد جدید آشنا شوید که می توانند در زمینه ی کار و تجارت روابط مفیدی با شما داشته باشند. حتی این احتمال وجود دارد که نیمه ی گمشده تان را پیدا کنید. وقتی قبل از خواب به اتفاقات امروز فکر می کنید حیرت زده خواهید شد.

❅✾❅ 🌼 شهریور ☀️ ❅✾❅

شما کاری غیرمنتظره انجام داده اید که دیگران فکر نمی کرده اند جسارت یا توانایی آن را داشته باشید و یا شاید هم امروز قصد انجام آن را داشته باشید، در هر صورت این اقدام انقلابی از لحاظ مادی نتایج قابل توجهی را برای شما به همراه خواهد داشت. دیگران با دیدن نتیجه ی کارتان به شما افتخار خواهند کرد و خودتان هم احساس رضایت خواهید کرد. این تازه آغاز راهی جدید و موفقیت های بسیار است که زندگی شما را متحول خواهند کرد. از لحاظ مادی اوضاع برای شما از این به بعد بسیار بهتر از قبل خواهد شد. خودتان را برای روزهایی بهتر آماده کنید، اما حواستان باشد که احتیاط را کنار نگذارید و بیش از حد ریسک نکنید.

in jokkade.ir

❅✾❅ 🌷 مهر ❅✾❅

امروز خبرهای خوبی از دوردست ها به شما خواهند رسید که باعث خواهند شد در تمام طول روز احساس نشاط و خوشحالی کنید. امروز خلاقیت شما به کمک هوش و ذکاوت بالایتان آمده است تا موفقیت و ثروت را برای شما به ارمغان بیاورد. شاید امروز برای پذیرش تغییرات به وجود آمده در زندگیتان آمادگی لازم را نداشته باشید، اما تا پایان روز باور خواهید کرد که چه اتفاقات خوشایندی برایتان افتاده اند و حتی برای جشن گرفتن موفقیت هایتان در کنار عزیزانتان آماده خواهید بود. این روند طی چند ماه آینده ادامه خواهد یافت و اگر از آن به خوبی استفاده کنید به نتایجی دست خواهید یافت که مسیر زندگی شما را به کل تغییر خواهند داد.

in jokkade.ir

❅✾❅ 🌻 آبان  ❅✾❅

امروز دوباره فرصت انجام کاری که برای مدتی طولانی نیمه کاره رها کرده و بیخیال انجام آن شده بودید فراهم خواهد شد. خودتان هم باور ندارید که چنین فرصتی به وجود آمده باشد، اما این بار نباید به راحتی فرصتی که برایتان فراهم شده است را از دست بدهید. شاید دوستان و شریک زندگیتان زودتر از شما این اتفاق را باور کنند. آنها شما را مورد حمایت خود قرار خواهند داد و هر کاری که از دستشان بربیاید برای رسیدن شما به هدفتان انجام خواهند داد. از این موفقیت لذت ببرید و هر کاری که از دستتان برمی آید برای رسیدن به بهترین نتایج انجام دهید. امروز سعی کنید در حین رانندگی دقت و احتیاط بیشتری به خرج دهید و بیشتر مواظب اطرافتان باشید.

in jokkade.ir

❅✾❅ 💐 آذر ☀️ ❅✾❅

کارهای گروهی و فعالیت های اجتماعی امروز شما را با شخص جدید و جالبی در ارتباط خواهند گذاشت. شما نسبت به این شخص علاقه ی بسیاری احساس می کنید و شاید حتی نام این احساس را عشق در نگاه اول بگذارید. اگر هنوز مجرد هستید این شخص ارزش آن را دارد که شانس خود را با او امتحان کنید. خوشبختانه این جاذبه دو طرفه است و او نیز نسبت به شما بی علاقه نیست. شما علایق مشترک زیادی دارید و می توانید ساعت ها با هم صحبت کنید. با اعتماد به نفس، اما همراه با احتیاط پیش بروید. سلامت یکی از عزیزانتان ممکن است نگرانی هایی را برای شما به وجود بیاورد، اما خوشبختانه موضوع زیاد جدی نیست.

in jokkade.ir

❅✾❅ 🌹 دی ⛅️ ❅✾❅

امروز ممکن است زنی که در محل کارتان خواهید دید شما را به جهت های تازه ای راهنمایی کند و شما باید تمام گزینه هایی که پیش رویتان قرار گرفته اند را پیش از برداشتن حتی یک قدم به طور کامل بررسی کنید. شاید آن چه به شما پیشنهاد می شود دربرگیرنده فراگیری یک مهارت جدید، یک جهت فکری تازه و یا تغییر در منبع درآمد شما باشد یا شامل چیزهایی شود که به نظرتان غیر عادی می رسند، اما جای هیچ گونه نگرانی نیست. دنیای اطراف ما با چنان سرعتی دارد تغییر می کند که دیگر هیچ چیزی نباید مایه تعجب شما شود! شما امروز انرژی خیلی زیادی در وجود خود احساس می کنید، انتظار نداشته باشید که دیگران هم این سطح از انرژی را احساس کرده و با شما همراه شوند.

in jokkade.ir

❅✾❅ بهمن ❅✾❅

یکی از دوستان راه دورتان ممکن است با شما تماس گرفته و یا حتی به صورت حضوری به دیدنتان بیاید و خبرهای تازه ای برای شما داشته باشد که به یک باره جهت تازه ای به زندگی شما خواهند بخشید. شاید او شما را به یک پروژه کاری، دوره آموزشی و یا حضور در یک جمع جدید دعوت کند، به هر حال شما از همراه شدن با او و شنیدن حرف هایی که برای گفتن به شما دارد لذت خواهید برد. تمایلی که شما به محکم تر کردن رابطه عاطفی خود حس می کنید شما را به گفتن چیزها و احساساتی تشویق خواهد کرد که در حالت عادی آنها را از دیگران مخفی نگه می داشته اید، بهتر است به طرف مقابلتان کمی فرصت بدهید تا به گفته هایتان فکر کند.

in jokkade.ir

❅✾❅  اسفند ❅✾❅

امروز هر چقدر تعهدات و مسئولیت های بیشتری را بپذیرید از میزان خوشحالی خود خواهید کاست، زیرا امروز از آن روزهایی است که اصلا حال و حوصله کار کردن را ندارید و ترجیح می دهید حتی اگر کارهای ناتمام زیادی در لیست کارهای روزانه تان داشته باشید، وقتتان را به تفریح و استراحت بگذرانید. شاید بتوانید با ایجاد تغییر در برنامه ها و اولویت هایتان وقتی را هم برای تفریح و استراحت کنار بگذارید، اما حتما افرادی که تحت تأثیر تغییرات ایجاد شده در برنامه هایتان قرار خواهند گرفت را در جریان بگذارید تا از ایجاد بحث و دلخوری جلوگیری کرده باشید. هر کاری که امروز پشت گوش می اندازید را حتما مجبور خواهید بود بعدا و شاید در وقتی که اصلا برایتان راحت نیست، انجام دهید.

****

دوستان عزیز قابل ذکر است که کلیه فال ها صرفاً جهت سرگرمی می باشد.

فال روز یکشنبه 7بهمن

فال متولدین 2 آذر

فال روز یکشنبه 7بهمن

***********

❅✾❅ 🌷 فروردین  ❅✾❅

امروز با فردی گفتگوی مهمی خواهید داشت، اگر چه ممکن است که حرف های او را به طور کامل نفهمید
اما بهتر است که به روی خودتان نیاورید و مکالمه را به انتها برسانید.
اطلاعاتی که دریافت می کنید روزی به کمک تان خواهد آمد.

این روزها بیشتر از همیشه احساس تنهایی می کنید.
این فرصتی است که می توانید روی شخصیت، نقاط قوت و ضعف تان تمرکز کنید.
اگر برای خودتان وقت بگذارید، نه تنها در رابطه عاطفی بلکه در اجتماع و محیط کاری نیز موفق تر خواهید بود.
بنابراین دست از غر زدن بردارید و از فرصتی که برایتان فراهم شده نهایت استفاده را بکنید.

in jokkade.ir

❅✾❅ 🌻 اردیبهشت  ❅✾❅

در مورد موضوعی که ذهن تان را درگیر کرده، زود تصمیم نگیرید، به خودتان زمان دهید تا همه چیز برایتان روشن تر شود. از سوال کردن نترسید، هر چه بیشتر سوال کنید، تصمیم بهتری خواهید گرفت، در غیر این صورت درگیری های ذهنی تان تمامی ندارد. اتفاقی برایتان افتاده که متقاعدتان کرده تغییراتی به رابطه عاطفی تان بدهید اما کمی نگرانید، اگر قبل از هر عملی با عشق زندگی تان مشورت کنید، همه چیز به خوبی پیش خواهد رفت. به فکر خرید چیزی هستید که هزینه زیادی را برایتان به همراه خواهد داشت. اگر واقعا به آن نیاز دارید همین امروز دست به کار شوید.

in jokkade.ir

❅✾❅ 💐خرداد ☀️ ❅✾❅

شریک زندگی تان از دست شما ناراحت است. بدتر از آن که او هیچ حرفی در این مورد نمی زند یا احساساتش را بیان نمی کند. بهتر است که در حال حاضر به او اصرار نکنید، او خودش به وقت اش احساسات اش را با شما در میان خواهد گذاشت. خبری به گوش تان می رسد که نگران تان می کند، آن را جدی نگیرید. از صحت آن اطمینان حاصل کنید، سپس وارد عمل شوید. اگر در مورد کارتان استرس دارید، این روزها کمی روابط عاطفی خود را افزایش دهید تا فرصت های تازه ای برایتان فراهم شود.

in jokkade.ir

❅✾❅ 🌹 تیر ⛅️ ❅✾❅

به فکر شروع کاری هستید اما زمانی که به سختی هایش فکر می کنید، نمی توانید قدم بردارید اما بدانید این سختی ها خیلی ساده تر از آنچه شما فکرش را می کنید می گذرند. پس اعتماد به نفس خود را بالا ببرید و قدم اول را بردارید. خاطراتی از گذشته هستند که با این که می دانید تاثیر مثبتی روی زندگی تان ندارند، حاضر نیستید به هیچ عنوان آنها را رها کنید. اگر چه شما به زمان نیاز دارید اما خودتان هم باید تلاش کنید تا هر چه زودتر این خاطرات از ذهن تان پاک شود.

in jokkade.ir

❅✾❅  مرداد  ❅✾❅

وقت آن است که برای خودتان هدفی تعیین کنید و طبق آن پیش روید. هر چه تا به حال از این شاخه به آن شاخه پریدید بس است. هر چه قدم هایتان هدفمندتر باشد، بهتر است. امروز دوستی به سمت تان می یاد و از شما درخواستی می کند، لازم نیست که سخت بگیرید، «نه» گفتن چیزی ست که باید آن را تمرین کنید. پس از همین حالا شروع کنید. هنگام صحبت کردن با دیگران، چه شریک زندگی تان باشد یا مدیر و دوستان تان، سعی کنید که آرام و با فکر حرف بزنید، در غیر این صورت بعدها پشیمانی به سراغ تان خواهد آمد.

❅✾❅ 🌼 شهریور ☀️ ❅✾❅

ایده ای در ذهن تان است که مدام به آن فکر می کنید اما جرات عملی کردن اش را ندارید. به جای منطق، کمی از احساسات تان کمک بگیرید. اگر ندای دلتان هم با آن همسوست، وقت را تلف نکنید. شما به اندازه کافی تجربه دارید و می توانید مسیرتان را با موفقیت به اتمام برسانید، بنابراین با اعتماد به نفس بالا از همین امروز دست به کار شوید. شما و شریک زندگی تان تصمیمی گرفته اید که می تواند تغییرات مثبت زیادی را در زندگی تان ایجاد کند. بعد از چند روز ملال آور، امروز روز بسیار خوبی برایتان خواهد بودو خبرهای خوبی را خواهید شنید.

in jokkade.ir

❅✾❅ 🌷 مهر ❅✾❅

 اطرافیان تان امروز با شما مخالفت می کنند، از این رو فکر می کنید که راه را اشتباه رفته اید اما بدانید که هر کسی شیوه خاص خود را دارد. شما نباید به خاطر اختلاف نظر دیگران، راهتان را تغییر دهید. اگر فردی به شما بی احترامی کرد، دلیل بر بی اهمیتی شما نیست. خود و توانایی هایتان را دست کم نگیرید و با اعتماد به نفس کامل راهی که منطق تان به شما نشان می دهد را انتخاب کنید. اگر مشکلی در رابطه عاطفی تان رخ داده، آن را با دیگران در میان نگذارید. آنها از جزییات زندگی شما خبر ندارند و ممکن است راه اشتباه را به شما نشان دهند.

in jokkade.ir

❅✾❅ 🌻 آبان  ❅✾❅

امروز از صبح که چشمان تان را باز می کنید، احساسات گذشته باز به سراغ تان می آید و ذهن تان را درگیر می کند. دلیلش را نمی دانید اما نمی توانید به راحتی از شر آنها خلاص شوید. بهتر است قلمی به دست بگیرید و آنچه به ذهن تان می آید را روی کاغذ بنویسید. با این کار می توانید نظم بیشتری به افکارتان دهید. در مورد موضویی سعی دارید تا با شریک زندگی تان صحبت کنید اما این فرصت برایتان فراهم نمی شود. بهتر است به جای منتظر بودن، خودتان این فرصت را بوجود آورید وگرنه دیر می شود.

in jokkade.ir

❅✾❅ 💐 آذر ☀️ ❅✾❅

راهی را در پیش گرفته اید که مدام به بن بست می رسید اما ناامید نشوید زیرا با مقاومت شما همه چی به بهترین شکل ممکن به نتیجه خواهد رسید و با اطلاعاتی که به دست می آورید می توانید بهترین تصمیم را بگیرید. شما چیزی را از شریک زندگی تان پنهان می کنید اما بدانید که او افکار شما را می خواند. بنابراین بهتر است که دست از پنهان کاری بردارید و صادقانه حرف دلتان را بزنید. امروز کمی حالت تهاجمی دارید، به خصوص در محیط کار، در این شرایط سعی کنید که خیلی با دیگران در ارتباط نباشید در غیر این صورت کدورت های زیادی به وجود خواهد آمد.

in jokkade.ir

❅✾❅ 🌹 دی ⛅️ ❅✾❅

امروز صحبت کردن با دیگران برایتان خیلی هیجان انگیز است و نتایج مثبتی را به همراه داشته باشد. از این فرصت استفاده کنید و درخواست هایی که از آنها دارید را به زبان آورید. دوستی امروز به سمت تان می آید که دل خوشی از او ندارید، سعی کنید اتفاقاتی را که شما را از هم دلگیر کرده به دست فراموشی بسپارید زیرا اکثر آنها سوتفاهمی بیش نبوده است. از دست یکی از نزدیکان تان ناراحت هستید، بهتر است خودتان را به بی خیالی بزنید، در غیر این صورت اعصاب خودتان بهم خواهد ریخت، بدون این که او متوجه شود.

in jokkade.ir

❅✾❅ بهمن ❅✾❅

این روزها خودتان یک جا و ذهن تان جای دیگری ست. مسایل مالی ذهن شما را درگیر کرده است اما درست از آنجا که انتظارش را ندارید، دست یاری به سمت تان دراز می شود. امروز فرصت خوبی است تا در مقابل شریک زندگی تان بنشینید و حرف هایی که باید را بزنید. خجالت را کنار بگذارید و صادقانه هر چه در ذهن دارید را به زبان آورید. تنها در این صورت است که تکلیف تان را می دانید و می توانید بهتر تصمیم بگیرید. کار زیاد شما را حساس و عصبی کرده است، بهتر است که کمی هم به خودتان استراحت دهید.

in jokkade.ir

❅✾❅  اسفند ❅✾❅

رفتارهایی از دوست تان می بینید که برایتان عجیب است. این موضوع در کل روز ذهن تان را درگیر می کند. مدام می خواهید رفتار او را تجزیه تحلیل کنید اما این کار تنها شما را گیج تر خواهد کرد. بهتر است که در یک دیدار حضوری آن را مطرح و دلیلش را سوال کنید. امروز احساس می کنید که زندگی تان از نظم همیشگی دور شده و شما در میان همهمه اتفاقات مختلف گیر کرده اید. برای رهایی از این وضعیت اول از همه ذهن تان را آرام کنید.اگر ذهن آرامی داشته باشید راحت تر می توانید شرایط را مدیریت کنید.

****

دوستان عزیز قابل ذکر است که کلیه فال ها صرفاً جهت سرگرمی می باشد.

فال روز شنبه 6بهمن 97

***********

❅✾❅ 🌷 فروردین  ❅✾❅

امروز برای شما روز نسبتا چالش برانگیزی خواهد بود.
شما قرار است کاری را انجام دهید که تجربه ای در انجام آن ندارید و یا انجام آن برایتان دشوار است.
در هر صورت شما باید خودتان و توانایی هایتان را به دیگران ثابت کنید
و این می تواند درست همان فرصتی باشد که مدت ها در انتظارش بوده اید.
شما هر کاری که از دستتان ساخته باشد را انجام خواهید داد و تمام توان خود را به کار خواهید گرفت.
در پایان روز شاید به خاطر این همه کار و تلاش خسته و بی انرژی باشید،
اما نتیجه ای که به دست آورده اید ارزش این همه تلاش را دارد.

سعی کنید کمی زودتر بخوابید تا بعد از این روز پرتلاش بتوانید هفته ی جدید را سرحال و پرانرژی شروع کنید.

in jokkade.ir

❅✾❅ 🌻 اردیبهشت  ❅✾❅

خودتان را برای یک روز شلوغ و پررفت و آمد آماده کنید.
به نفعتان است که هیچ کار اضافه ای را در برنامه امروزتان جای ندهید.
خانه، خانواده و عشقتان امروز به توجه ویژه ی شما نیاز دارند
و شما هم دلتان می خواهد توجهی که انتظارش را دارند به آنها بدهید.

با این حال باید در نظر داشته باشید که شما هفته ی سخت و پرکاری را پشت سر گذاشته اید
و امروز سطح انرژیتان بسیار پایین است،
پس بیش از حد به خودتان فشار وارد نکنید و به اندازه ی کافی برای خودتان و نیازهایتان هم وقت در نظر بگیرید.

اگر این کار را نکنید احتمال این که عصبی شوید و رفتارهای تندی از خود نشان داده
و عزیزانتان را از خود آزرده کنید بسیار زیاد خواهد بود.

in jokkade.ir

❅✾❅ 💐خرداد ☀️ ❅✾❅

امروز شما با افرادی وقت خواهید گذراند که بودن در کنار آنها باعث می شود سطح انرژیتان بالا رفته و احساس نشاط و سرزندگی کنید. با این حال به شما توصیه می شود این دیدار را برای ساعات اولیه ی روز برنامه ریزی کنید زیرا در غیر این صورت بعد از این دیدار چنان هیجانی خواهید داشت که شب تا دیروقت خوابتان نخواهد برد. شما در خلال صحبت با این افراد انرژی و انگیزه ی لازم برای انجام پروژه ای که نیمه کاره رها کرده بودید را به دست خواهید آورد. صداقت بهترین سیاست است، ولی رک گویی حساب نشده و آزار دهنده می تواند زندگیتان را بسیار دشوار کند. هر خبری که می خواهید با دیگران به اشتراک بگذارید را به صورت سازنده و با احتیاط و آرامش بیان کنید.

in jokkade.ir

❅✾❅ 🌹 تیر ⛅️ ❅✾❅

نیاز شما به درک شدن امروز شما را در مکالماتتان کمی عصبی کرده و به شما حالت تهاجمی داده است. شما به این که طرف مقابلتان به بحثی که می کنید علاقه ای دارد یا خیر هیچ توجهی ندارید و تنها آنچه در ذهنتان است را به زبان می آورید. با این حال اگر منتظر زمان مناسب بمانید می توانید افکارتان را بیان کنید و نتیجه ای که می خواهید را هم به دست بیاورید. اجازه ندهید مسائل کوچکی که در خانه به وجود می آیند فضای خانه را متشنج کنند. چنانچه مجرد و در جستجوی نیمه گمشده خود هستید امروز در خانه نمانید و از روز تعطیل خود برای به دست آوردن فرصت های مناسب استفاده کنید. به انتقادهایی که از شما می شود توجه نکنید.

in jokkade.ir

❅✾❅  مرداد  ❅✾❅

خاطراتی از گذشته هستند که با وجود آن که می دانید تاثیر خوبی روی زندگیتان ندارند، حاضر نیستید به هیچ عنوان آنها را رها کنید. خوشبختانه شما به نقطه عطفی در زندگی خود نزدیک شده اید و می توانید بالاخره این تصویرهای باقی مانده از گذشته را برای آخرین بار مرور کرده و سپس فراموش کنید و ببینید چه چیزی در انتظارتان است. در هر صورت به خودتان هیچ فشاری وارد نکنید و بگذارید این جریان روند طبیعی خودش را داشته باشد. در کارگاه ها و سمینارهای یک روزه در زمینه های خوشبختی و موفقیت ثبت نام کنید تا هم احساس بهتری نسبت به زندگی پیدا کرده و هم با افراد جدید آشنا شوید.

❅✾❅ 🌼 شهریور ☀️ ❅✾❅

شما امروز دارید به طور جدی به سبک زندگیتان و کارهایی که این اواخر کرده اید فکر می کنید و به ویژه این یک ماه اخیر ذهنتان را به خود درگیر کرده است. حالا دیگر وقت آن رسیده است که برای خودتان نقشه ای در نظر بگیرید و به آن متعهد شده و روی خواسته ها و برنامه هایتان متمرکز شوید و بر اساس آنها پیش بروید. ولی تلاش نکنید که ناگهان همه چیز را به یک باره تغییر دهید. به جای این که ناگهان تمام زندگیتان را زیر و زبر کنید و خیلی زود هم خسته شده و به روند قبلیتان باز گردید، با قدم های کوچک شروع کرده و با سرعتی کم ولی مداوم پیش بروید. برای اینکه بتوانید نسبت به نامزدتان شناخت بیشتری پیدا کنید با او در اجتماعات مختلف و به ویژه جمع دوستان حضور پیدا کنید.

in jokkade.ir

❅✾❅ 🌷 مهر ❅✾❅

 در روابط شخصی شما چه دارد می گذرد؟ به نظر می رسد که شما دارید به دنبال دلیلی برای بحث و دعوا می گردید. دلیل این ناراحتی شما این نیست که یک نفر سعی کرده است شما را در درجه ی دوم اهمیت قرار داده و مقام رهبری را از شما بگیرد؟! شاید بهتر باشد به جای دعوا راه انداختن به دنبال راهی برای پیدا کردن تفاهم و زمینه های مشترک باشید. امروز در زمینه روابط عاطفی بسیار خوش شانس هستید، تا جایی که می توانید از این فرصت استفاده کنید؛ اگر مجرد هستید به کسی که دوست دارید ابراز علاقه کنید و اگر متاهل هستید هم برای رابطه تان وقت بگذارید و آتش عشق را دوباره در وجود خودتان زنده کنید.

in jokkade.ir

❅✾❅ 🌻 آبان  ❅✾❅

امروز صدایی از عالم غیب دارد به شما الهام می کند که باید مسیر خود را در زندگی تغییر داده و راهی جدید و متفاوت را برای خود در پیش بگیرید. این تغییر هر چه که باشد تمام جنبه های زندگی شما، از محل زندگیتان گرفته تا فرزندان و شغلتان را تحت تأثیر قرار خواهد داد. در هر صورت یک چیز واضح و مشخص است و آن هم این است که روزهایی جالب و متفاوت در انتظار شما هستند. به جای این که با فکر کردن به ناملایمات زندگی خودتان را آزار بدهید روی نقاط مثبت تمرکز کنید و در طرف آفتابی خیابان راه بروید. لبخند بزنید و باعث شادی اطرافیانتان بشوید. با جذابیتی که دارید به هر کجا که بخواهید می توانید برسید، پس از آن هر جور که دلتان می خواهد استفاده کنید.

in jokkade.ir

❅✾❅ 💐 آذر ☀️ ❅✾❅

بعد از چند روز ملال آور امروز برای شما روز بسیار خوبی خواهد بود و به شما کمک می کند تا انرژی از دست رفته تان را بازیابید. هرکسی که امروز بخواهد مانع رسیدن شما به آنچه که می خواهید شود ضرر خواهد کرد، زیرا شما در وضعیتی نیستید که هیچ مخالفتی را پذیرفته یا حتی تحمل کنید. شما امروز به هیچ وجه اجازه نخواهید داد که چیزی محدودتان کند. اگر در رابطه عاطفی شما مشکلی وجود دارد بهتر است در مورد آن با دیگران حرف نزنید و خودتان با حرف زدن با یکدیگر مشکلات موجود را از بین ببرید و نگذارید هیچ رازی بینتان باقی بماند. دیگران از تمام جزئیات رابطه ی شما خبر ندارند و ممکن است با راهنمایی های اشتباه اوضاع را بدتر کنند.

in jokkade.ir

❅✾❅ 🌹 دی ⛅️ ❅✾❅

امروز با شخصی دیدار خواهید داشت که با صحبت ها و رفتار خود شما را به طور جدی تحت تأثیر قرار خواهد داد. شما در مکالماتی که با این شخص دارید انگیزه ی تازه ای برای تلاش در راه رسیدن به اهداف خود پیدا خواهید کرد. با کودکان وقت بگذرانید و از دنیای جادویی آنها لذت ببرید. عشق و توجه خود را آزادانه در اختیار اطرافیانتان قرار دهید و با رفتار دوستانه خود لبخند را به لب اطرافیانتان بیاورید. اگر احساس می کنید بر خلاف همیشه به تنهایی نیاز دارید می توانید امروز را در خانه بمانید و یا به تنهایی به سینما بروید. همه ما گاهی نیاز داریم با خودمان کمی خلوت کنیم و به تنهایی از زندگی لذت ببریم.

in jokkade.ir

❅✾❅ بهمن ❅✾❅

آیا هفته ی گذشته را با تنبلی و بی حوصلگی گذرانده اید؟ امروز بهترین فرصت ممکن است تا خودتان را از این حالت سستی و رخوت بیرون بکشید و بیدار شوید. صبح زود از خواب بیدار شوید و به ورزش و حتی اگر برایتان ممکن است به کوه نرودی بروید. لازم نیست همیشه روزهای تعطیلتان را با خوابیدن تا نزدیک ظهر شروع کنید، گاهی زود بیدار شدن بیشتر از خوابیدن به شما انرژی می دهد. کارهای کوچکی ممکن است پیش بیایند که در روند معمول کارهای روزانه تان بی نظمی هایی به وجود بیاورند. اما سعی کنید با یک لبخند هرگونه عصبانیت و آشفتگی و انرژی منفی را فراموش کنید. امروز را برای خودتان روز انرژی مثبت و شور و نشاط بنامید.

in jokkade.ir

❅✾❅  اسفند ❅✾❅

امروز اتفاق های زیادی در راه هستند. شاید به این نتیجه رسیده باشید که باید یک بار برای همیشه به موضوعی که مدت هاست شما را به خود مشغول کرده است سر و سامان دهید. این مسئله ممکن است در ارتباط با زندگی شخصی و یا مسائل عاطفی شما باشد. در هر صورت تا زمانی که این موضوع حل نشده است شما آرام نخواهید گرفت و حال و حوصله ی سر و کله زدن با دیگران را نیز نخواهید داشت. اگر در جمع دوستانتان کسی وجود دارد که از همراهی با او اصلا احساس خوبی ندارید چرا ارتباط خود را با او قطع نمی کنید؟ دوستی ها باید تاثیر مثبتی روی زندگی ما بگذارند و اگر نقش آنها مخرب باشد بهتر است از زندگیتان حذف شوند.

****

دوستان عزیز قابل ذکر است که کلیه فال ها صرفاً جهت سرگرمی می باشد.

فال متولدین 1 بهمن

فال متولدین 1 بهمن

فال متولدین 1 بهمن

**************

دوست عزیزی که 1 بهمن به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

in jokkade.ir

شما شخصی فعال، دارای اعتماد به نفس، باهوش، جسور و همیشه آماده ی کمک به دیگران هستید.
با قدرت اراده و پشتکاری که دارید خیلی راحت از دیگران جلو می زنید و سرعت پیشرفتتان بسیار بالاست.
با این حال باید سعی کنید به درون گرایی، بی دقتی و حواس پرتی خود غلبه کنید.

in jokkade.ir

از لحاظ سلامتی امسال برای شما سال نسبتا خوبی خواهد بود و نگرانی های چندانی را به همراه نخواهد داشت،
اما باید از خانواده و والدین خود بیشتر مراقبت کنید.
به نفعتان است که به هیچ وجه سراغ مصرف الکل و یا استعمال دخانیات نروید و رژیم غذایی سالمی را نیز آغاز کنید.
از لحاظ اقتصادی نیز امسال برای شما خوب است
و با سخت کوشی خود به تمام اهدافی که برای خودتان تعیین کرده اید خواهید رسید.

فال متولدین 1 بهمن

درگیری هایی که پیش از این بر سر املاک داشته اید امسال بالاخره حل خواهند شد و از این طریق پول زیادی روانه ی حسابتان خواهد شد.
اگر در زمینه ی تجارت فعال هستید امسال فرصت های بسیار خوبی برای شروع فعالیت در زمینه های جدید و سودآور برایتان فراهم خواهد شد.
در زمینه ی حرفه ای باید برای اثبات توانایی ها و مهارت های خود به سختی کار کنید.
سعی کنید مشکلات و مسائل کوچک را برای خودتان زیاد بزرگ نکنید.

in jokkade.ir

شاید در ماه های آخر سال تصمیم بگیرید شغل خود را تغییر دهید.
برای این کار باید وقت و انرژی کافی صرف کنید تا بهترین موقعیت ممکن را به دست بیاورید.
چه مجرد باشید و چه متأهل، روابط عاطفیتان امسال پیشرفت قابل توجهی خواهند داشت
و در هر موقعیتی مورد حمایت شریک عاطفی خود خواهید بود.

خرداد، شهریور و آذر بهترین ماه های سال هستند

*******

دوستان عزیز قابل ذکر است که کلیه فال ها صرفاً جهت سرگرمی می باشد.

فال روز دوشنبه 1 بهمن97

***********

❅✾❅ 🌷 فروردین  ❅✾❅

امروز آنقدر از منطق و طرز فکر خود مطمئن هستید که ممکن است به طور کاملا ناگهانی و حساب نشده تصمیم به انجام کاری بگیرید
که تا به حال حتی به آن فکر نکرده اید.
به جای آن که با کله شقی از تصمیمی که گرفته اید دفاع کنید، از کسانی که مورد اعتمادتان هستند بخواهید شما را در این زمینه راهنمایی کنند.
این که وقتی جواب درست یک مشکل را نمی دانید به ندانستن خود اعتراف کنید
نشان دهنده هوشمندی شما است و نقطه ضعفتان محسوب نمی شود.
امروز در مورد مسائل عاطفی بین قلب و مغزتان درگیری شدیدی به وجود آمده است.
منطقتان به شما یک چیز می گوید، ولی قلبتان چیز دیگری گفته و عقلتان را نادیده می گیرد.

in jokkade.ir

❅✾❅ 🌻 اردیبهشت  ❅✾❅

اگر بتوانید رئیس خودتان بوده و الگوی خوبی برای دیگران باشید آنها نیز دنباله روی شما خواهند بود. امروز تلاش برای توجیه کردن نظراتتان برای دیگران بی فایده خواهد بود، زیرا به احتمال زیاد هیچ توجیه منطقی برای بحث هایی که می کنید ندارید. سعی کنید به جای حرف هایتان با عملکردتان افکار و عقاید خود را به دیگران ثابت کنید. در این صورت آنها حتی اگر ایده هایتان در نظر اول زیاد منطقی نباشند هم از شما حمایت خواهند کرد. مسئولیت کارهایتان را به عهده بگیرید و پیش از آن که کاری کنید که بعدا از انجام آن پشیمان شوید جلوی خودتان را بگیرید. آستین هایتان را بالا بزنید و به دیگران نشان بدهید که با چه کسی طرف هستند.

in jokkade.ir

❅✾❅ 💐خرداد ☀️ ❅✾❅

امروز تقریبا هر کاری که بکنید و هر حرفی که بزنید در دیگران بلافاصله واکنش ایجاد خواهد کرد. چیزی که به زبان می آورید با آنچه که در ذهنتان بوده متفاوت است. از کارهایی که برایتان پیش می آیند فرار نکنید و حتی اگر لازم باشد از اوقات فراغت خود بزنید هم آنها را به انجام برسانید. شاید اتفاقاتی که امروز می افتند آن چیزی نباشند که انتظارش را داشته اید و کارها طبق برنامه تان پیش نروند، ولی موقعیت های به وجود آمده اجتناب ناپذیر هستند، پس تسلیم شده و با آنها مواجه شوید. شما مسئول شادی و خوشبختی تمام دنیا نیستید. به جای این که بخواهید دیگران را راضی و خوشحال نگه دارید، بهتر است بگذارید هر کسی خودش مسئول خود و احساساتش باشد.

in jokkade.ir

❅✾❅ 🌹 تیر ⛅️ ❅✾❅

امروز احساسات بسیار پیچیده ای دارید، مسائل و مشکلات عاطفی قدیمی به سراغتان آمده و زخم هایی که خورده اید سرباز کرده و شما را آزار می دهند. ولی اگر خوب به تجربیات گذشته خود فکر کنید خواهید دید چیزهای بسیار زیادی هستند که باید برای آنها شکرگزار باشید و بسیاری از این اتفاقات ناخوشایند در واقع به بهبود زندگی شما از بعضی جهات دیگر کمک کرده اند. امروز ممکن است از صبح تا شب دور خودتان بچرخید و در پایان روز هم احساس کنید نتوانسته اید تمام کارهایی که در نظر داشته اید را به انجام برسانید و کارهایتان نصفه و نیمه باقی مانده اند. طی روز در حین انجام هر کاری که باشید یک کار دیگر توجه شما را از آن منحرف کرده و به سراغ کار بعدی خواهید رفت.

in jokkade.ir

❅✾❅  مرداد  ❅✾❅

احساس می کنید که عواقب تصمیم اشتباهی که گرفته اید به سراغتان آمده اند. به نظرتان افراد دیگری که در این اشتباه با شما شریک بوده اند به راحتی از این مخمصه فرار کرده اند و این تنها شما هستید که باید با این وضعیت روبرو شوید. خودتان را نگران این موضوع نکنید، از امروز اوضاع کم کم روبراه خواهد شد و شما خواهید توانست آنچه ذهنتان را درگیر کرده است به وضوح به زبان بیاورید. به جای این که در مورد کارهایی که روی میزتان انبار شده اند غر بزنید، به سرعت آنها را اولویت بندی کرده و دست به کار انجامشان شوید. بعد از انجام این کارها حتما وقتی برای تفریح و استراحتتان هم بگذارید تا احساس نکنید که زندگیتان در کار کردن خلاصه می شود.

❅✾❅ 🌼 شهریور ☀️ ❅✾❅

امروز بهترین روز برای وقت گذاشتن برای خانه و خانواده است، پس اگر مجبور به کار کردن نیستید خدا را شکر کنید و مسائلی که به رسیدگی نیاز دارند و مدتی است به خاطر مشغله کاری پشت گوش انداخته اید را مورد بررسی قرار دهید. اگر هم مجبور هستید سر کار بروید بد نیست در وقت های اضافه تان حداقل به این موضوعات فکر کنید تا شاید راه حلی برای مشکلات خانوادگیتان بیابید. قربانی قضاوت های دیگران درباره خودتان نشوید و نگذارید حرف های آنها شما را از میدان به در کند. به توانایی خود ایمان داشته باشید و آستین هایتان را بالا بزنید و به دیگران نشان بدهید که با چه کسی طرف هستند.

in jokkade.ir

❅✾❅ 🌷 مهر ❅✾❅

این اواخر شاهد این بوده اید که همراه با تغییرات چشمگیر ایجاد شده در شرایط موجود، بی آن که کاری از دستتان بربیاید برنامه هایی که داشته اید بهم ریخته اند. خوشبختانه این دوره به پایان رسیده است و می توانید دوباره کنترل امور را در دست گرفت و در جهت درست گام بردارید. تغییراتی که در راه هستند باعث شده اند احساس خطر کنید و بخواهید خودتان را برای طوفانی که در راه است آماده کنید. شما خوشبختانه برای هر موقعیتی آماده اید، تنها چیزی که باید اهمیت ویژه ای به آن داده شود زمانبندی مناسب است. ذهنیت مثبت خود را حفظ کنید و تمام تلاشتان را کنید که بتوانید سرپا بایستید تا همه چیز درست همان طوری که انتظارش را دارید پیش برود.

in jokkade.ir

❅✾❅ 🌻 آبان  ❅✾❅

امروز داشتن رویکردی خلاقانه برای مدیریت منابع مالیتان می تواند به بهبود وضعیتتان کمک بسیاری کند. ممکن است به صورت ناگهانی راه حل برخی از مشکلات مالیتان که مدت هاست مانع به دست آوردن خواسته هایتان شده اند را پیدا کنید. اگر با اولین تلاش همه چیز حل نشد نا امید نشوید و عجله هم نکنید و برای رسیدگی به جزئیات به اندازه کافی وقت بگذارید. شما آگاهی خیلی خوبی از وضعیت فعلی دارید و انتظار این را داشته اید که مخالفت هایی با شما صورت بگیرد؛ پس بدون آن که کنترل احساسات خود را از دست بدهید وضعیت را سنجیده و قبل از این که عکس العملی نشان دهید که بعدا موجب پشیمانیتان بشود خوب به آن فکر کنید.

in jokkade.ir

❅✾❅ 💐 آذر ☀️ ❅✾❅

امروز داشتن نگرشی منطقی نسبت به مسائل عاطفی برای شما بسیار دشوار خواهد بود. موضوعی که نسبت به آن بسیار حساس هستید شما را در شرایطی قرار داده است که احساس می کنید نمی توانید با دیگران ارتباط برقرار کنید و انگار در میان بیابان به حال خود رها شده اید. شاید بهتر باشد امروز کنترل اوضاع را به دست دیگران بسپارید و خودتان را تا زمانی که دوباره بین عقل و احساستان تعادل برقرار نکرده اید کنار بکشید و از گرفتن تصمیمات مهم خودداری کنید. امروز دوستانتان حمایتی که از آنها انتظار دارید را نشان نخواهند داد، ولی به احتمال زیاد برای این کارشان دلیلی دارند، چرا که آنها بدون شک صلاح شما را می خواهند.

in jokkade.ir

❅✾❅ 🌹 دی ⛅️ ❅✾❅

امروز اگر مخالفتی با شما شد سعی کنید به راحتی تسلیم نشوید، زیرا دیگران به احتمال زیاد بر اساس اطلاعات چندان دقیقی با شما مخالفت نمی کنند و شما را برای انجام کارهایی مورد مواخذه قرار می دهند که اصلا انجام نداده اید. بهتر است به جای دعوا راه انداختن سعی کنید با توضیحات منطقی آنها را متوجه اشتباهاتشان بکنید. در انتخاب کلمات برای بیان نظرات و توضیحات خود دقت کافی داشته باشید و با ملایمت صحبت کنید. این یکی دو روز در آرامش خواهد گذشت، ولی پس از آن همه چیز با سرعت بسیار زیادی پیش خواهد رفت و هیچ وقتی برای سر خاراندن هم نخواهید داشت. حالا که وقت دارید تا می توانید بار خودتان را برای روزهای آینده سبک کنید.

in jokkade.ir

❅✾❅ بهمن ❅✾❅

امروز برای شما روز فوق العاده ای خواهد بود. مکالمات لذت بخشی با دوستان و اطرافیان خود خواهید داشت و زمان زیادی را هم به رویاپردازی هایتان اختصاص خواهید داد. اصلا خودتان را برای بازگشت به دنیای واقعی اذیت نکنید و امروز را همان طوری که خودتان دوست دارید بگذرانید. توجه ویژه شما به جزئیات برای خود شما می تواند نتایج خوبی به دنبال داشته باشد، با این حال این ایده آل گرایی دیوانه وار امروز شما همه را به ستوه خواهد آورد. اگر احساس می کنید در رابطه عاطفیتان دچار مشکل شده اید قبل از آن که طرف مقابلتان را متهم کنید نگاهی به خودتان بیندازید و ببینید آیا واقعا هیچ اشتباهی نداشته اید؟

in jokkade.ir

❅✾❅  اسفند ❅✾❅

امروز برای شما کمی گیج کننده است. دلتان می خواهد دست به کار شده و برنامه هایی که برای امروزتان داشته اید را عملی کنید، اما بخشی از اطلاعات مورد نیازتان را در اختیار ندارید و همین تصمیم گیری را برای شما دشوار کرده است. شاید بهتر باشد تصمیم گیری در این مورد را به روز دیگری موکول کرده و امروز کمی به خودتان استراحت بدهید. امروز بیان نکردن تمام افکاری که به ذهنتان می آیند ایده خیلی خوبی می تواند باشد، زیرا این کار باعث خواهد شد که دیگران بی آنکه اطلاعات کافی داشته باشند در مورد شما قضاوت و نتیجه گیری کنند. از طرفی هم دیگران علاقه چندانی به سر و کله زدن با شما در مورد تضادهای درونی و احساسات حل نشده تان ندارند.

****

دوستان عزیز قابل ذکر است که کلیه فال ها صرفاً جهت سرگرمی می باشد.

فال روز یکشنبه 30 دی97

***********

❅✾❅ 🌷 فروردین  ❅✾❅

شاید شما تمام انرژی خود را برای رسیدن به آنچه از ته دل می خواهید، به کار گرفته اید
اما نتیجه چیز دیگری از آب در آمده ست.
احساس می کنید که دچار پوچی شده اید اما این هم جزو طبیعت زندگی است.
اجازه ندهید انرژی های منفی شما را از هدف هایتان دور کند.
جسارت و اراده کلید موفقیت شما در چنین روزی است.
در رابطه عاطفی تان دچار تردید شده اید اما بدانید که هر رابطه ای مشکلات خود را دارد.
اگر زود پا پس بکشید، در آینده پشیمان خواهید شد.

in jokkade.ir

❅✾❅ 🌻 اردیبهشت  ❅✾❅

امروز سرتان به شدت شلوغ است و پروژه های زیادی روی سرتان ریخته که احساس ناتوانی می کنید.
اما این را بدانید که این شرایط سریع تر از آنچه فکرش را بکنید خواهد گذشت.
شما در موقعیت های بدتر از این هم بوده اید پس به خودتان ایمان داشته باشید و به راهتان ادامه دهید.
اگر چه استقلال را دوست دارید اما بهتر است که از دوستان تان کمک بگیرید.
به زودی آنجا که فکرش را نمی کنید تغییری در زندگی تان ایجاد خواهد شد
که بر روحیه تان تاثیر مثبتی خواهد گذاشت.

in jokkade.ir

❅✾❅ 💐خرداد ☀️ ❅✾❅

رازی در سر دارید که بر دوش تان سنگینی می کند،
امروز زمان آن است پرده از این راز بردارید و آن را با دیگران در میان بگذارید.
مطمئن باشید که آنها نیز شما را درک خواهند کرد.
اگر در روابط عاطفی خود به مشکلی برخورده اید، سعی کنید امروز کمی بیشتر انعطاف پذیر باشید.
هر چه با دیگران بیشتر راه بیایید، به نفع تان خواهد بود.
پیشنهادی به شما شده که کمی نگرانتان کرده است،
شاید بد نباشد که قبل از هر تصمیمی خوب در مورد آن تحقیق کنید.

in jokkade.ir

❅✾❅ 🌹 تیر ⛅️ ❅✾❅

امروز ترجیح می دهید تنها باشید و به خودتان کمی استراحت دهید. اگر چه مشفله کاری زیادی ندارید اما ذهن تان به شدت درگیر است و همین موضوع شما را پریشان کرده است. اگر کمی بی خیال تر باشید، همه چیز به سرعت رد خواهد شد. سفری در راه دارید که تجربه های خوبی را برایتان به همراه خواهد داشت و روحیه تان را تغییر می دهد. امروز زمان خوبی برای صحبت های جدی به خصوص با شریک زندگی تان نیست. آن را به روز دیگری موکول کنید.

in jokkade.ir

❅✾❅  مرداد  ❅✾❅

مدت هاست به دنبال دریافت حقیقتی هستید، امروز فرصت کشف آن را پیدا خواهید کرد. این روزها برایتان شیرین و لذت بخش شده است. قدر این آرامش فکری را بدانید و خودتان را از خاطرات تلخ گذشته دور نگه دارید. با فردی ملاقاتی خواهید داشت اگر همه چیز آنطور که شما می خواهید پیش نرفت، نگران نشوید. اگر این رابطه برایتان ارزش دارد، به یکدیگر فرصت بیشتری دهید. مطمئن باشید که پشیمان نخواهید شد.

❅✾❅ 🌼 شهریور ☀️ ❅✾❅

روزهای سختی را پشت سر گذاشتید و وقت آن است که کمی هم به خود و زندگی تان فکر کنید و روی هدف هایی که در پیش دارید متمرکز شوید. شما بهتر از هر شخص دیگری می دانید که برای رسیدن به آرامش چه چیزهایی لازم است. فقط اشکال شما اینجاست که مسائل را پیچیده و سخت می کنید. اگر کمی ساده تر بیاندیشید، ذهن تان نیز در آرامش بیشتری خواهد بود. فردی از راه دور حواس اش به شماست، اگر فکر می کنید که باید به او نزدیک شوید، امروز فرصت مناسبی ست.

in jokkade.ir

❅✾❅ 🌷 مهر ❅✾❅

امروز بر خلاف روزهای دیگر مشغله های هر روز را ندارید، بنابراین بهترین فرصت است تا به مسایل جدی تر بپردازید. اگر به فکر خرید چیزی هستید، همین امروز دست به کار شوید. اگر چه فرد عجولی هستید اما یادتان باشد که با صبر است که به بهترین چیزها خواهید رسید. به زودی توسط یکی از دوستان تان سورپرایز خواهید شد. سعی کنید که کارهای خوب اطرافیان تان را بی جواب نگذارید در غیر این صورت کم کم دوستان خوب تان را از دست خواهید داد.

in jokkade.ir

❅✾❅ 🌻 آبان  ❅✾❅

به زودی خبری می شنوید که هم برایتان احساس شادی و هم ناراحتی به همراه دارد اما سعی کنید ذهن تان را بیش از این درگیر نکنید. با گذشت زمان می فهمید که همه چیز به نفع تان تمام خواهد شد. به دنبال تغییری در زندگی تان هستید اما بهتر است که تا انتهای سال دست نگه دارید. این روزها هر چه ثبات قدم بیشتری داشته باشید بهتر است. اگر مجرد هستید، به میهمانی دعوت می شوید که بهتر است در آن حضور یابید. ارتباط شما با فردی در این میهمانی شکل می گیرد که روزهای خوشی را به همراه خواهد داشت.

in jokkade.ir

❅✾❅ 💐 آذر ☀️ ❅✾❅

امروز رفتارهای اطرافیان تان برایتان غیرعادی شده است، فکر نمی کنید که این شمایید که تغییر کرده اید؟ بهتر است که امروز ارتباطات خود را محدود کنید و به کارهایی که نیاز به تمرکز دارند بپردازید. در مورد موضوعی مدام خیالبافی می کنید، اگر بدانید که واقعیت بسیار شیرین تر از خیال تان است همین حالا دست برای محقق کردن آرزوهایتان دست به کار می شوید. شاید امروز بد نباشد که اولین قدم را بردارید. دوستی بعد مدت ها با شما تماس می گیرد، کینه ها را کنار بگذارید و با او با روی خوش برخورد کنید.

in jokkade.ir

❅✾❅ 🌹 دی ⛅️ ❅✾❅

امروز به دنبال کارهای گروهی باشید زیرا هیجان و به تبع انگیزه بیشتری به شما می دهد. اگر چه شما فرد مستقلی هستید اما ما گاهی به دیگران محتاجیم و امروز از آن روزها برای شماست. به زودی پیشنهادی در محیط کار به شما می شود که حسادت اطرافیان تان را بر می انگیزد. بی توجهی در این شرایط بهترین پاسخ به آنهاست. سعی کنید که روی کار خودتان تمرکز کنید وبه دیگران نشان دهید که از عهده اش بر می آیید. اگر در رابطه عاطفی تان به مشکل برخورده اید، کمی عقب بکشید تا همه چیز آرام شود.

in jokkade.ir

❅✾❅ بهمن ❅✾❅

همیشه قرار نیست همه چیز در کنترل شما باشد، همه ما گاهی اداره امور از دست مان خارج می شود و این طبیعی است. اگر احساس می کنید زندگی تان در مسیری جز آنچه شما می پسندید پیش می رود، نگران نشوید. به تلاش خود آنقدر ادامه دهید تا همه چیز بر وفق مراد شما شود. این روزها با دیگران بیشتر در ارتباط باشید، آنها می توانند پیشنهادهای خوبی به شما دهند. به زودی پولی به دست تان می رسد که اگر در خرج کردن آن محتاط نباشید، خیلی زود از دست تان در خواهد رفت.

in jokkade.ir

❅✾❅  اسفند ❅✾❅

امروز ذهن تان کمی درگیر است. نمی دانید دقیقا چه می خواهید و چه کاری باید انجام دهید. اگر می خواهید یکی از مهمترین تصمیم های زندگی تان را بگیرید، اول از همه آرامش داشته باشد سپس به خودتان وقت کافی دهید و تمام جوانب را به خوبی بررسی کنید تا جای هیچ شک و شبه ای باقی نماند. اگر به دنبال فرصتی برای صحبت کردن با فردی می گردید، بهتر است که پیش زمینه آن را فراهم کنید. مستقیم وارد عمل نشوید. خبر خوبی در انتهای روز به شما می رسد که بسیار خوشحال تان خواهد کرد.

****

دوستان عزیز قابل ذکر است که کلیه فال ها صرفاً جهت سرگرمی می باشد.


برچسب ها