سایت تفریحی جوک کده | جوک روز

فال روز سه شنبه 15آبان

دوستیابی

فال روز سه شنبه 15آبان ۱۵ آبان ۱۳۹۷

فال روز سه شنبه 15آبان

فال روز سه شنبه 15آبان

فال روز سه شنبه 15آبان

***********

❅✾❅ 🌷 فروردین  ❅✾❅

امروز روز فوق العاده ای برایتان خواهد بود.
تلفنی به شما می شود که اصلا انتظارش را نداشته اید.
او خبرهایی را به گوش تان خواهد رساند که از خوشحالی سر از پا نمی شناسید.
شاید بد نباشد اطلاعات بیشتری در مورد آن به دست آورید سپس وارد عمل شوید.
از آنجا که رابطه میان شما و او کمی شکراب شده است،
بهتر است با یک هدیه او را سورپرایز کنید و به تمام دلخوری هایتان پایان دهید.
زندگی کوتاه است، از آن نهایت لذت را ببرید.

in jokkade.ir

❅✾❅ 🌻 اردیبهشت  ❅✾❅

تصمیمات مهمی است که امروز باید آنها را به سرانجام برسانید یا حتی قدم های اول را که بسیار مهم اند، محکم بردارید. قبل از هر تصمیم گیری ذهن تان را از مسائل مختلف خالی کنید تا بتوانید تمرکز کامل داشته باشید. اشتباه در این راه جبران ناپذیر است. اگر میان شما و شریک زندگی تان اختلاف افتاده، امروز بهترین زمان است که قدم پیش بگذارید. اگر اشتباه از شما بوده، با یک معذرت خواهی به تمام دلخوری ها پایان دهید.

in jokkade.ir

❅✾❅ 💐خرداد ☀️ ❅✾❅

نگرانی شما در مورد گذشته تان، بی مورد است زیرا اتفاقی است که تمام شده است.
با فکر کردن و تجزیه و تحلیل کردن آن تنها خودتان را آزار می دهید.
بهتر است به فکر روزهای پیش رو باشید و زمان حال خود را فدای گذشته تان نکنید.
یک مسافرت می تواند ذهن شما را از هر چیزی خالی و در نتیجه شما را برای اتفافات خوب آینده آماده کند.
به حساب بانکی های خود نگاهی بیاندازید زیرا اخیرا از آنها غافل شده اید.
با یک برنامه ریزی درست می توانید آن مقدار پولی را که بدان احتیاج دارید، ذخیره کنید.

in jokkade.ir

❅✾❅ 🌹 تیر ⛅️ ❅✾❅

امروز روحیه خوبی ندارید. شاید فکر کنید که دوستان تان در این شرایط تنهایتان گذاشته اند اما این هم تصورات غلط ذهن شماست. اخیرا به دلیل سختی هایی که پشت سر گذاشتید، کمی دل نازک شده اید. سعی کنید کمی از دورمرگی هایتان دور بمانید و به خودتان استراحت دهید. طبیعت می تواند یک منبع انرژی برایتان باشد و حالتان را بهبود بخشد. امروز دوستی با شما تماس می گیرد و شما را دعوت می کند. دعوت او را بپذیرید زیرا لحظات خوشی را در کنار آن تجربه خواهید کرد.

in jokkade.ir

❅✾❅  مرداد  ❅✾❅

امروز کارهای زیادی رو سرتان ریخته و اطرافیان تان از شما انتظار زیادی دارند که این موضوع نیز شما را عصبی کرده است. بهتر است در خانه نمانید. خودتان را به یک ناهار یا شام خوشمزه دعوت کنید یا به خرید بروید. خواب کامل هم می تواند حالتان را سر جایش بیاورد. اما این را هم یادآوری کنیم که هیچ چیز ارزش ندارد که شما خودتان را برایش قربانی کنید. آرامش ذهن شما مهمترین اولویت زندگی تان است. در انتهای شب دوستی سراغ تان را می گیرد که انتظارش را ندارید. همین موضوع در تغییر روحیه تان موثر است.

❅✾❅ 🌼 شهریور ☀️ ❅✾❅

امروز سرتان به نسبت شلوغ است. از یک طرفی راهی که در پیش گرفته اید درست است زیرا همین حالا زمان تلاش است و اگر فرصت هایتان را از دست بدهید، هیچ جوره جبران نمی شود. از طرف دیگر هم باید به سلامت خود اهمیت دهید. شاید حال زمان خوبی برای ایستادن و استراحت کردن نباشد اما خوشی های کوچک هم می تواند در تغییر روحیه تان موثر باشد. از مواد غذایی مصرفی خود اطمینان حاصل کنید تا انرژی مورد نیاز را برایتان فراهم کند.

❅✾❅ 🌷 مهر ❅✾❅

in jokkade.ir

اگرچه خیالتان از بابت قدم هایی که برداشته اید راحت است اما حواستان به شرایط اطراف تان باشد زیرا ممکن است با یک طوفان همه آرزوهایتان نقش بر آب شود. به دنبال یک رابطه ای رمانتیک می گردید. منتظر نباشید که فردی این خواسته شما را برآورده کند، شما خودتان باید سعی کنید آنچه دلتان می خواهد را به دست آورید. احساسات خود را آزادانه تر بیان کنید تا اطرافیان هم از راز دلتان باخبر شوند.

in jokkade.ir

❅✾❅ 🌻 آبان  ❅✾❅

امروز فردی را می بینید که دوست دارید با او ارتباطی نزدیکی برقرار کنید. اما بهتر است در این کار عجله نکنید. به فکر انجام کاری هستید اما در انجام آن تردید دارید. برای رهایی از تردیدتان با خانواده خود مشورت کنید تا دیدگاههای دیگری نیز به رویتان گشوده شود و با دیدی باز بتوانید بهترین تصمیم را بگیرید. با یکی از نزدیکان تان جروبحث کرده اید، امروز تمام دلخوری هایتان از بین می رود. سعی کنید که گذشته را به دست فراموشی بسپارید.

in jokkade.ir

❅✾❅ 💐 آذر ☀️ ❅✾❅

امروز ممکن است از کارهایتان کمی عقب بمانید و همه را با کمی تاخیر انجام دهید. اما نگذارید این موضوع شما را نگران کند و بر روند کارهایتان تاثیر گذار باشد. از آنجا که هدف شما بلند مدت است، تاثیری منفی بر کارهایتان نخواهد گذاشت. اگر مسائل مالی ذهن تان را درگیر کرده اند، بهتر است کمی از خوشی هایتان بزنید و پول بیشتری ذخیره کنید. مجبورید که از میان دو راه یکی را انتخاب کنید پس تمرکزتان را در حال حاضر بر این موضوع بگذارید تا به اشتباه نروید.

in jokkade.ir

❅✾❅ 🌹 دی ⛅️ ❅✾❅

سر موضوعی با دوستان یا همکاران تان دچار اختلاف نظر شده اید، توضیحات شما نیز آنها را متقاعد نمی کند. بهتر است به جای ادامه این بحث، سعی کنید بار دیگر به کارهایی که خود کرده اید فکر کنید. شاید این بار حق با آنها باشد. سعی دارید اشتباهی را که در روابط عاطفی خود مرتکب شده اید، تکرار نکنید. از این که مدام به بن بست می خورید، خسته شده اید اما نگران نباشید، به زودی زندگی شما در مسیر تازه ای حرکت خواهد کرد و شما نیز به هدف تان خواهید رسید.

in jokkade.ir

❅✾❅ بهمن ❅✾❅

اتفاقی برایتان افتاده که سعی کنید خیلی ذهن تان را درگیر نکنید زیرا دلیل خاصی برای آن وجود ندارد. این حالت شما به دلیل استرسی است که اخیرا تجربه کرده اید. سخت نگیرید تا همه چیز به شرایط عادی خود باز گردد. امروز را استراحت کنید و از فردا کارهای روزمره تان را از سر بگیرید. دوستی در انتظار خبری از شماست. شما نیز این را می دانید اما در اعمال آن درنگ می کنید. پیشنهاد ما این است که هر چه سریع تر با او تماس بگیرید زیرا بعضی چیزها قابل جبران نیستند.

in jokkade.ir

❅✾❅  اسفند ❅✾❅

مسائل عاطفی تان امروز خیلی خوب پیش نمی رود. ممکن است حتی اتفاقات اطراف تان حسادت شما نسبت به شریک زندگی تان برانگیزد. اما واقعیت این است که اتفاقات آنطور که شما می بینید، نیستند. با کنترل احساسات و تمرکز بیشتر می توانید به حقایق پی ببرید. فقط دست از پیش داوری بردارید و صبور باشید. به زودی مسافرتی در پیش دارید که هیجان زیادی را به زندگی تان می آورد و حتی تاثیرش را تا مدت ها پس از آن نیز خواهد گذاشت.

****

دوستان عزیز قابل ذکر است که کلیه فال ها صرفاً جهت سرگرمی می باشد.

برچسب ها : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

بیوگرافی نویسنده

سید هستم! تمام!

مشاهده تمامی 660 پست

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.

برچسب ها